Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Дніпро
  4. Легка промисловість

  Робота в Дніпрі, Розділ: Легка промисловість

  Вакансії 1-1 з 1
  Показати: 
  • Швея  8 000 грн.

   Diskont place   Дніпро
   Освіта: не має значення Досвід роботи: обов'язковий Графік роботи: плаваючий графік роботи

   Склад одежды приглашает к сотрудничеству швею с опытом работы (навыки шитья). Работа несложная. Оплата своевременная, без задержек....

  Вакансії Легка промисловість у Дніпрі

  В такому великому мегаполісі, ті з претендентів, яким цікаві вакансії легка промисловість у Дніпрі, можуть бути впевнені у своєму успіху. Звичайно, слід пам'ятати, що на сучасному ринку праці роботодавці цієї сфери чекають справжніх професіоналів і майстрів своєї справи. І починаючи свої пошуки, варто реально оцінити свої шанси. У сьогоднішніх реаліях на хорошу роботу у серйозного роботодавця претендує чимало шукачів. Наскільки швидко вас зуміють відмітити і виділити серед конкурентів, багато в чому залежить від вас самих.

  Робота Легка промисловість у Дніпрі

  Як і в інших сферах людської діяльності, хорошому фахівцю цього напрямку знайти роботу тут не складе особливих труднощів. Це дозволяє і досить велика сфера такої діяльності.

  Найрізноманітніші варіанти вузькопрофільних спеціальностей потрібні тут сьогодні:

  • кравці
  • завідувачі господарствами
  • швачки
  • закрійники
  • і багато інших.

  Вакансії ви знайдете швидше, якщо створите і розмістите своє резюме на нашому порталі та скористаєтеся іншими його можливостями.

  Знайдеться тут і багато корисної інформації, яка допоможе вам скласти ефективний відгук на вакансію, правильно написати резюме, допоможе при проходженні співбесіди.

  Шукаєте роботу?

  Пропоную роботу

  Свіжий номер в онлайні вже з суботи

  пропоную роботу

  Часто шукають:

  ↑ Вгору