Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Логісти, фахівці з ЗЕД
  4. Логіст

  Логіст

  Логіст організовує доставку товару і його складування. Розробляє вигідну схему постачань в потрібне місце до потрібного часу і з мінімальними витратами. Аналізує ринок транспортних послуг, проводить розрахунки, шукає надійних партнерів, координує дії з виробниками, з відділом продажів, з складом, готує документи для митниці.

  Специфіка роботи логістом:

  У хорошого логіста завжди є декілька варіантів доставки товару. У разі форс-мажорних обставин (затримка літака, ремонт автодороги, поломка потягу, проблеми з митницею) у нього є запасний шлях. Товар повинен бути доставлений в строк у будь-якому випадку!

  Робота для логіста:

  Відділ або департамент логістики в будь-якій крупній компанії, будь то мережа закусочних, взуттєвий магазин або молокозавод. Можна працювати в спеціалізованих логістичних компаніях, що пропонують послуги транспортування і складського зберігання стороннім фірмам.

  Особисті якості:

   Бути логістом не так просто. Він відповідає за товар, і його помилка може дорого коштує фірмі. Не поставлена вчасно продукція прямі збитки. Відповідальність велика. Логіст уміє ухвалювати нестандартні рішення, здатний діяти в умовах жорсткого браку часу, легко знаходить спільну мову і з вантажниками, і з водіями, і з працівниками митниці. У більшості фірм логісту доводитися працювати із зарубіжними партнерами і вільне володіння англійською мовою - одна з основних вимог до претендентів на цю посаду.

  Зарплата і перспективи професії логіста:

  Фахівець, що починає, може розраховувати на 400 у.о. в місяць. Середня зарплата логіста з досвідом від року $1200 1500, дохід профі - $1500-2000. Керівник відділу продажів отримує $2000-2500.

  Робота логістом в Україні:

  Інші професії напряму: Логісти, фахівці з ЗЕД

  А ви знаєте, що професія логіста не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Логіст, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Логіст не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Логіст – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати логіста, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору