UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Охоронці, міліціонери, слідчі
  4. Криміналист

Криміналист

Його завдання провести всі необхідні експертизи, що допомагають знайти злочинця. Саме він першим з оперативної групи входить в пограбовану квартиру або на місце вбивства: фотографує, знімає відбитки пальців, оглядає, упаковує всі речові докази. Поодинці знайденому волоску криміналіст зможе визначити групу крові, підлогу і зразковий вік його володаря. По сліду від кулі - з якої зброї і як стріляли. По відбитках шин - марку автомобіля, по почерку - автора листа і т.д.

Специфіка роботи криміналістом:

Іноді доводиться виїжджати на місця події по 10 -15 раз за день (або ніч). Та потім ще в лабораторії працювати дві-три години, якщо слід добре читається. Деякі відбитки доводиться розглядати десятки разів різними способами і в лупу, і через мікроскоп, і перезнімати їх на фото, якщо буде потрібно. Дактилоскопія відкриває свої секрети тільки усидливим і копітким. У цій професії необхідні залізні нерви, уважність, мобільність і відповідальність. Помилятися експерт не має права - дуже багато що залежить від достовірності представлених в суді доказів.

Робота для криміналіста:

Структури міністерства внутрішніх справ, правоохоронні органи. Останнім часом з'явилися і приватні лабораторії, де можна замовити проведення експертизи за гроші на підставі ухвали нотаріуса. У такі організації звертаються, наприклад, коли виникають сумніви в достовірності документів.

Особисті якості:

    • стресостійкість,
    • акуратність,
    • посидючість,
    • вміння працювати в команді,
    • аналітичний розум.

Зарплата і перспективи професії криміналіста:

Зарплата експерта-криміналіста в структурах МВС - на рівні зарплати співробітників кримінального розшуку: близько $350. У приватних лабораторіях все залежить від кількості клієнтів, якщо бізнес успішний, реально запрацювати $1000 . На Заході криміналіст отримує близько $4000.

Профільна освіта:

Спеціальність "Судова експертиза", "Юриспруденція".

Робота криміналістом в Україні:

А ви знаєте, що професія криміналіста не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Криміналист, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Криміналист не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Криміналист – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати криміналіста, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору