На навчально-дресирувальних майданчиках готує собак-рятувальників, поводирів для сліпих, службово-пошукових собак. Натаскує їх на пошук вибухових і наркотичних речовин. Інструктує власників собак, як видресирувати їх домашніх улюбленців.
Бере участь в національних і міжнародних виставках, змаганнях, конкурсах і оглядах собак. Співробітничає з клубами любителів собак, обмінюється з колегами новітніми селекційними технологіями.
Управління внутрішніх справ, митна і прикордонна служба, науково-дослідні інститути і лабораторії, розплідники по розведенню собак, клуби собаководів.
Фіксований оклад ($300-400) або гонорар за кожного чистопорідного щеняти ($500 і більш). Можливий оклад плюс гонорар.
Вища (спеціальність «Зоотехнія», спеціалізація «кінологія»).
А ви знаєте, що професія кінолога не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Кінолог, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Кінолог не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Кінолог – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати кінолога, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.