Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Охоронці, міліціонери, слідчі
  4. Інкасатор

  Інкасатор

  У обов'язки інкасатора входить прийом грошей від організацій для здачі їх в банк. Але оскільки гроші потрібно не тільки прийняти і оформити, але і доставити в банк у повній цілості, в бригаду інкасаторів разом з касиром входять охоронці і водій. Та і сам інкасатор повинен чудово володіти зброєю і мати відповідну ліцензію.

  Специфіка роботи інкасатором:

  Є в роботі інкасатора і труднощі. В першу чергу фізичне навантаження: часто доводиться перевозити важкі мішки з копійками, золото, величезні упаковки з купюрами. Хоча сучасний бронежилет важить всього 3-4 кг, проте достатньо важко носити його цілий день, в будь-яку погоду. Додайте ще зброю: пістолет, а у співробітників і автомат.

  Інша складність – психологічна. Працювати з крупними сумами, маючи в руках вогнепальну зброю, можуть не всі, тому інкасатори знаходяться під постійним спостереженням фахівця-психолога, який стежить за ситуацією в колективі і психологічним станом кожного співробітника.

  Робота для інкасатора:

  Інкасатори працюють в державній службі інкасації, спеціальних службах комерційних банків, небанківських кредитних організаціях і приватних охоронних підприємствах (ПОП).

  Особисті якості:

   Перше і найголовніше - порядність. Важлива моральна стійкість і уміння уживатися в колективі. І нарешті, необхідне бажання постійно удосконалюватися.

  Зарплата і перспективи професії інкасатора:

  Зарплата інкасатора не дуже висока, особливо якщо врахувати, що робота пов'язана з ризиком і небезпекою для життя: від $550 до 700 (хоча співробітник з солідним досвідом іноді отримує і більше). Графік роботи може сильно варіюватися: звичайний робочий день (дві доби через дві).

  Профільна освіта:

  Як правило, інкасаторові не обов'язково мати вищу освіту, тим паче з якоїсь певної спеціальності. Звичайно, в плюс буде юридична, спортивна або військова освіта, але в решті решт вирішальним виявляється інше: фізична форма і «чиста» біографія. Проте пройти професійне навчання все ж таки доведеться. Один з необхідних документів для отримання ліцензії приватного охоронця – диплом (сертифікат) про закінчення курсів спеціальної підготовки.

  Робота інкасатором в Україні:

  А ви знаєте, що професія інкасатора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Інкасатор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Інкасатор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Інкасатор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати інкасатора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору