UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вибір професії - список затребуваних професій
 3. Фахівці в природних науках
 4. Картограф

Картограф

На основі знімальних матеріалів, обмірних, графічних, фотографічних, цифрових і текстових даних складає кольорові і чорно-білі карти різного призначення і масштабу. Спеціалізується на створенні геологічних, географічних, зоологічних, кліматологічних, історичних, етнографічних, економічних, історичних, військових і інших карт.

Іноді займається виключно картодіограммамі, картосхемами або картографічними проекціями. Учені-картографи створюють нові методи і способи складання карт, розробляють сучасні технологічні прийоми збору і аналізу картографічних відомостей.

Специфіка роботи картографом:

Складає карти на замовлення конкретних установ. Перш ніж приступити до створення тієї або іншої карти, потрібно вникнути в специфіку діяльності підприємства-замовника. Доводиться суміщати кабінетну роботу з відрядженнями на місцевість. Цю професію обирають і чоловіки, і жінки.

Робота для картографа:

Науково-дослідні, проектні і видавничі установи картографічного профілю.

Особисті якості:

  • акуратність,
  • схильність до копіткої роботи,
  • хороший зір,
  • уважність,
  • посидючість.

Зарплата і перспективи професії картографа:

Оплата праці - від $300 до $600 і більше.

Профільна освіта:

Освіта вища, спеціальність картографія.

Робота картографом в Україні:

Інші професії напряму: Фахівці в природних науках

А ви знаєте, що професія картографа не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Картограф, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Картограф не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Картограф – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати картографа, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору