UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вибір професії - список затребуваних професій
 3. Фахівці в природних науках
 4. Історик

Історик

Вивчає минуле людства у всьому його різноманітті. Використовуючи знання про всілякі історичні факти і процеси, відтворює картину життя держави, народів і окремих людей в різні часи. Встановлює закономірності розвитку суспільства і виявляє причинно-наслідкові зв'язки між подіями, що відбулися.

Кожен знавець своєї справи спеціалізується на конкретному напрямі: історії первісного суспільства, стародавнього світу, середньовіччя, нового часу, історії окремих країн і народів. Деякі фахівці займаються вивченням і осмисленням галузевої історії (економіки, військової справи, політики, географії і ін.). Багатьох привертає історія культури (музики, театру, образотворчого мистецтва і т. п.) або науки (фізики, математики, біології і т. д.).

Специфіка роботи істориком:

Цікава, але дуже копітка праця в бібліотеках, архівах і сховищах, виставкових залах і запасниках музеїв, спілкування з приватними колекціонерами. Нерідко історики виїжджають в археологічні і етнографічні експедиції, беруть участь в наукових конференціях і симпозіумах. Фахівці, що вивчають історію зарубіжних країн, нерідко відправляються в зарубіжні відрядження. Ця професія цікавить і чоловіків, і жінок.

Робота для історика:

Науково-дослідні інститути, музеї, архіви, крупні бібліотеки і меморіальні комплекси.

Особисті якості:

  • схильність до гуманітарних наук,
  • аналітичний склад розуму,
  • хороша пам'ять на дати, факти, імена і події,
  • посидючість,
  • готовність до рутинної роботи.

Зарплата і перспективи професії історика:

$200-500.

Профільна освіта:

Вища. Спеціальності: «Історія», «Історико-архівознавство», «Історія і теорія образотворчого мистецтва»

Робота істориком в Україні:

Інші професії напряму: Фахівці в природних науках

А ви знаєте, що професія історика не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Історик, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Історик не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Історик – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати історика, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору