UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Секретарі, офіс-менеджери
  4. Секретар на reception

Секретар на reception

Основні обов'язки секретаря - розподіл вхідних телефонних дзвінків, повідомлень факсиміле, прийом відвідувачів.

Специфіка роботи секретарем на reception:

Досвід роботи і закінчена вища освіта не є обов'язковими умовами працевлаштування. Компанії охоче беруть на роботу студентів вузів і випускників коледжів.

Робота для секретара на reception:

Секретар на reception сьогодні потрібний практично в кожній організації.

Особисті якості:

    • комунікабельність
    • працездатність
    • гнучкість
    • здатність до навчання

Зарплата і перспективи професії секретара на reception:

Заробляють ресепшионісти від $400 до $800 в місяць. Для студентів старших курсів ця посада стартова: надалі їх або переводять в один з відділів компанії відповідно до отриманої у вузі спеціальності, або просувають вгору по кар'єрних сходах - до позиції асистента відділу, офіс-менеджера, помічника керівника.

Профільна освіта:

Не має значення. У крупних іноземних компаніях високі вимоги до знання іноземної мови, тому там часто працюють студенти і випускники лінгвістичних вузів.

Робота секретарем на reception в Україні:

А ви знаєте, що професія секретара на reception не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Секретар на reception, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Секретар на reception не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Секретар на reception – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати секретара на reception, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору