Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Рівне
  4. HR, управління персоналом , IT, WEB фахівці , Телекомунікація та зв'язок
  5. Керівник регіонального представництва, ІТ-директор, начальник відділу
Запропонувати вакансію
Поліщук Роман

Керівник регіонального представництва, ІТ-директор, начальник відділу

Заблоковано
 19 квітня 2017   Місто: Рівне
Вік: 42 роки
Режим роботи: повний робочий день
Категорії:
HR, управління персоналом, IT, WEB фахівці, Телекомунікація та зв'язок
або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

Досвід роботи

Головний інженер
ТОВ "ВТФ "Діброва-зв'язок"
08.2016 − 12.2016 (4 місяці)
Будівництво ліній оптичного зв'язку (лінійна та станційна частини), встановлення та налаштування активного обладнання.
Начальник інформаційно-статистичного відділу, Заступник начальника відділу узагальнення судової практики, статистики та інформатизації
Рівненський апеляційний господарський суд
08.2011 − 08.2016 (4 роки 11 місяців)
Побудова комплексної системи захисту інформації, як складової Єдиної судової інформаційної системи. Адміністрування ІТ- інфраструктури. Побудова статистичної звітності. Узагальнення та аналіз судової практики.
Керівник служби регіональної інформаційно-технічної підтримки судових процесів в Рівненській області
ДП "Інформаційні судові системи"
08.2008 − 08.2011 (3 роки )
Організація служби технічної підтримки користувачів в межах області, забезпечення термінових виїздів спеціалістів на місце, віддалене адміністрування, надання допомоги в телефонному режимі. Організація роботи сервісної служби: діагностика несправностей, ремонт комп’ютерної техніки, оргтехніки та периферійного обладнання, заправка картриджів. Підготовка комплексних технічних рішень по створенню або модернізації структурованих кабельних систем (СКС), розробка проектів, складання кошторисів, виконання робіт у визначені строки, підписання актів виконаних робіт. Облаштування серверних та комунікаційних шаф, серверних приміщень відповідно до нормативної та технічної документації. Організація побудови систем відеоконференцзв’язку, відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації, систем доступу. Впровадження спеціалізованого програмного забезпечення (системи електронного документообігу, системи фіксування судового процесу та ін.) Комплексний запуск в експлуатацію від формалізації процесів документообігу в установі до встановлення програмного забезпечення, налаштування серверів баз даних та робочих станцій, проведення навчань та семінарів по вивченню впроваджуваних програмних продуктів окремо для користувачів та адміністраторів систем і надання технічної підтримки в подальшому. Розгортання та адміністрування серверів сімейства Windows (DNS, AD, DHCP, групові політики), FreeBSD, активного мережевого обладнання, в тому числі Cisco та інше. Запуск та супровід 1С, ІС-ПРО, M.E.Doc.

Освіта

Інститут права та суспільних відносин ВНЗ Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"
Правознавство
повна вища, 09.2010 − 04.2013 (2 роки 7 місяців)
Рівненський державний педагогічний інститут
Фізика та інформатика
повна вища, 09.1993 − 06.1998 (4 роки 9 місяців)

Додаткова інформація

Особисті якості, хобі, захоплення, навички: 

Розгортання філії в регіоні з нуля - пошук офісу, персоналу, аналіз ринку послуг за бізнес-напрямком, розробка стратегії входження на ринок, визначення першочергових задач для самоокупності філії, виконання планів розвитку, пошук клієнтів.

Організація служби технічної підтримки користувачів в межах області, забезпечення термінових виїздів спеціалістів на місце, віддалене адміністрування, надання допомоги в телефонному режимі.

Організація роботи сервісної служби: діагностика несправностей, ремонт комп'ютерної техніки, оргтехніки та периферійного обладнання.

Підготовка комплексних технічних рішень по створенню або модернізації структурованих кабельних систем (СКС), розробка проектів, складання кошторисів, виконання робіт у визначені строки, підписання актів виконаних робіт. Облаштування серверних та комунікаційних шаф, серверних приміщень відповідно до нормативної та технічної документації. Організація побудови систем відеоконференцзв'язку, відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації, систем доступу.

Працював по сумісництву директором Рівненських відділень ТзОВ "Інформаційні технології. Сервіс та рішення", ТзОВ " Курєрська служба "Скороход".

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

↑ Вгору