Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
Предложить вакансию
Заблокирована

Керівник регіонального представництва, ІТ-директор, начальник відділу

 19 апреля 2017   Ровно  
ФИО: Поліщук Роман Ярославович
Возраст: 41 год
Режим работы: полный рабочий день
Пол мужской
или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

Описание

Розгортання філії в регіоні з нуля - пошук офісу, персоналу, аналіз ринку послуг за бізнес-напрямком, розробка стратегії входження на ринок, визначення першочергових задач для самоокупності філії, виконання планів розвитку, пошук клієнтів.

Організація служби технічної підтримки користувачів в межах області, забезпечення термінових виїздів спеціалістів на місце, віддалене адміністрування, надання допомоги в телефонному режимі.

Організація роботи сервісної служби: діагностика несправностей, ремонт комп'ютерної техніки, оргтехніки та периферійного обладнання.

Підготовка комплексних технічних рішень по створенню або модернізації структурованих кабельних систем (СКС), розробка проектів, складання кошторисів, виконання робіт у визначені строки, підписання актів виконаних робіт. Облаштування серверних та комунікаційних шаф, серверних приміщень відповідно до нормативної та технічної документації. Організація побудови систем відеоконференцзв'язку, відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації, систем доступу.

Працював по сумісництву директором Рівненських відділень ТзОВ "Інформаційні технології. Сервіс та рішення", ТзОВ " Курєрська служба "Скороход".

Опыт работы

Должность: Головний інженер
Период: 10 Август 2016 − 30 Декабрь 2016 гг. ( 4 месяца)
Компания: ТОВ "ВТФ "Діброва-зв'язок"
Обязанности: Будівництво ліній оптичного зв'язку (лінійна та станційна частини), встановлення та налаштування активного обладнання.
Должность: Начальник інформаційно-статистичного відділу, Заступник начальника відділу узагальнення судової практики, статистики та інформатизації
Период: 15 Август 2011 − 2 Август 2016 гг. (4 года 11 месяцев)
Компания: Рівненський апеляційний господарський суд
Обязанности: Побудова комплексної системи захисту інформації, як складової Єдиної судової інформаційної системи. Адміністрування ІТ- інфраструктури. Побудова статистичної звітності. Узагальнення та аналіз судової практики.
Должность: Керівник служби регіональної інформаційно-технічної підтримки судових процесів в Рівненській області
Период: 1 Август 2008 − 12 Август 2011 гг. (3 года )
Компания: ДП "Інформаційні судові системи"
Обязанности: Організація служби технічної підтримки користувачів в межах області, забезпечення термінових виїздів спеціалістів на місце, віддалене адміністрування, надання допомоги в телефонному режимі. Організація роботи сервісної служби: діагностика несправностей, ремонт комп’ютерної техніки, оргтехніки та периферійного обладнання, заправка картриджів. Підготовка комплексних технічних рішень по створенню або модернізації структурованих кабельних систем (СКС), розробка проектів, складання кошторисів, виконання робіт у визначені строки, підписання актів виконаних робіт. Облаштування серверних та комунікаційних шаф, серверних приміщень відповідно до нормативної та технічної документації. Організація побудови систем відеоконференцзв’язку, відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації, систем доступу. Впровадження спеціалізованого програмного забезпечення (системи електронного документообігу, системи фіксування судового процесу та ін.) Комплексний запуск в експлуатацію від формалізації процесів документообігу в установі до встановлення програмного забезпечення, налаштування серверів баз даних та робочих станцій, проведення навчань та семінарів по вивченню впроваджуваних програмних продуктів окремо для користувачів та адміністраторів систем і надання технічної підтримки в подальшому. Розгортання та адміністрування серверів сімейства Windows (DNS, AD, DHCP, групові політики), FreeBSD, активного мережевого обладнання, в тому числі Cisco та інше. Запуск та супровід 1С, ІС-ПРО, M.E.Doc.

Образование

Учебное заведение: Інститут права та суспільних відносин ВНЗ Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"
Период обучения: 1 Сентябрь 2010 − 30 Апрель 2013 гг. (2 года 7 месяцев)
Уровень образования: полное высшее
Специальность: Правознавство
Учебное заведение: Рівненський державний педагогічний інститут
Период обучения: 1 Сентябрь 1993 − 30 Июнь 1998 гг. (4 года 9 месяцев)
Уровень образования: полное высшее
Специальность: Фізика та інформатика

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

↑ Наверх