UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Резюме
 3. Резюме в Києві
 4. Резюме Керівник з розвитку роздрібної мережі в Києві
 5. Керівник з розвитку роздрібної мережі
Дане резюме вже не актуально.

Воно було збережено на сайті і поміщено в архів резюме в ознайомлювальних цілях.

Знайти схожі резюме

Керівник з розвитку роздрібної мережі

Заблоковано
 12 червня  Місто: Київ
Вік:38 років
Режим роботи:повний робочий день, вільний графік роботи, віддалена робота
Рубрики: HR, управління персоналом; Керівництво; Торгівля, продажі, закупівлі

Опис

Професійні навички:

 • відкриття з «0» фірмових мереж роздрібної торгівлі;
 • пошук нових каналів збуту, розширення та відновлення клієнтських баз;
 • підбір, навчання, управління та контроль персоналу;
 • побудова торговельних підрозділів, відділів та інших комерційних структур;
 • просування товарів та ТМ на ринок.

Досвід роботи:

 • Волонтер (03.2022 – по поточний час)

Організаційні роботи з приватним бізнесом (ПрАТ «ІДС», ПрАТ «МХП», ТОВ «Ю.ЕН.ПІ. ТРЕЙДІНГ», ПрАТ «КАРЛСБЕРГ Україна», «Good Wine» та інші) щодо регулярного нелетального забезпечення спецпідрозділу на благодійній основі. Участь в організації безперебійної роботи волонтерських та військових кухонь/харчоблоків.

 • Регіональний менеджер та керівник з розвитку мережі фірмових магазинів ТМ «Слобідська сироварня» (02.2019 – 02.2022)

ПП «Слобідська сироварня»

Виробництво сичужних розсільних, твердих, напівтвердих сирів та їх реалізація. Київ. Чернігів.

Функції та досягнення: Повний цикл робіт по збільшенню практично з «0» активної клієнтської бази HoReCa на території міста Київ (показник середньодобового наповнення АКБ - 3 контрагента). Відкриття власних фірмових магазинів з «0» (Київ – 4 магазини, Чернігів – 7 магазинів). Участь у розробці: ТМ, оформлення магазинів, участь у формуванні асортименту. Пошук локацій. Робота з орендодавцями. Пошук торгового обладнання. Вирішення логістичних та ремонтно-будівельних питань. Організація промоакцій. Контроль фінансових операцій. Підбір, навчання, контроль та управління командою (24 підлеглих працівники (продавці, водії, експедитори)).

 • Керівник з розвитку мережі фірмових закладів швидкого харчування ТМ «Дружок пиріжок» та автомобільної стоянки (04.2014 – 11.2018)

ФОП «Бучинський»

Роздрібна торгівля продуктами швидкого харчування та допоміжне обслуговування наземного транспорту. Київ.

Функції та досягнення: Пошук локацій та відкриття закладів швидкого харчування з «0» (8 торгових точок різного формату). Робота з постачальниками: пошук, переговори, розширення асортименту в ТТ, формування заявок, робота по отриманню в користування нового торгового обладнання на безоплатній основі, робота по активації акційної, та бонусної підтримки від постачальників. Робота по підключенню ФОПів до партнерської роботи під ТМ «Дружок пиріжок» згідно з внутрішніми бізнес-стандартами. Робота над покращенням логістики. Організація робіт по відкриттю з «0» двоповерхової автомобільної стоянки (26 персональних боксів типу «гараж» + майже 100 паркомісць). Контроль фінансових операцій. Підбір, навчання, контроль та управління командою (18 підлеглих працівників (продавці, охоронці)).

 • Супервайзер торгових представників/керівник торгового відділу. Підвищення (01.2012 – 04.2014)

ТОВ «Атлантіс»

Дистрибуція продуктів харчування (морозиво, напівфабрикати, кондитерські вироби, яйце куряче). Київ.

Функції та досягнення: Перехід відділу продажів від методу «венселлінг» до «преселлінг». Розширення АКБ в місті Київ та області. Виведення нових ТМ на ринок. Створення нового відділу продажів під нову ТМ. Пошук та запровадження подвійних торгових представників. Формування та контроль виконання планів продажу. Підбір, навчання, контроль та управління командою (5 підлеглих працівників (торгові представники)).

 • Торговий представник (08.2011 – 01.2012)

ТОВ «Атлантіс»

Функції та досягнення: Розширення АКБ в місті Київ (лівий берег). Збільшення присутності продукції компанії в ТТ. Перехід АКБ на визначеній території від методу «венселлінг» до «преселлінг». Контроль фінансових операцій.

 • Старший менеджер комерційного відділу (11.2010 – 07.2011)

ПП «Вікторія»

Виробництво та реалізація кормів для сільськогосподарських тварин. Київ. Березань.

Функції та досягнення: Оптимізація роботи відділу продажу. Збільшення/відновлення АКБ. Збільшення продажу продукції з 15-20 тонн в місяць до 80 тонн. Ведення переговорів та укладання договорів про співпрацю з сільськогосподарськими підприємствами. Створення прибуткової комерційної історії підприємству за останніх пів року. Презентація підприємства при продажі його як «готовий бізнес». Ефективне управління командою (3 підлеглих працівники (менеджери з продажу по телефону)).

 • Майстер пакувального цеху (02.2008 – 11.2009)

ТОВ «Вінцемент»

Пакування порошкоподібних будівельних матеріалів (цемент). Вінницька область.

Функції та досягнення: Контроль за дотриманням техніки безпеки. Ведення первинної складської документації. Контроль за витратами паливо-мастильних та інших розхідних матеріалів. Збільшення добового фасування продукції зі 140 тонн (2 ж/д хопери) до 210 тонн (3 ж/д хопери). Ефективне управління командою (17 підлеглих працівників (вантажники, оператори фасувальних машин та автонавантажувачів)).

 • Заготувач (07.2007 – 10.2007)

ТОВ «Крижопільський сирзавод»

Переробка молока, виробництво масла та сиру. Вінницька область.

Функції та досягнення: Ведення переговорів та укладання договорів про співпрацю з с/г підприємствами (закупка молока). Формування логістичних маршрутів. Організація та контроль роботи стаціонарних приймальних баз молока. Контроль фінансових операцій. Контроль якості молока.

 • Тракторист-машиніст (09.2006 – 12.2006)

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Кряж і Ко». Вінницька область.

Функції та досягнення: Сезонний збір с/г культур (соя, кукурудза). Управління с/г технікою (зернозбиральний комбайн «Cаse» 2388) та її обслуговування.

 • Менеджер зі збуту (05.2004 – 08. 2005)

ПП «Кряж»

Гуртова торгівля будівельними матеріалами (цемент, плаский та хвилястий шифер, азбестоцементні труби). Вінниця, Одеса, Дніпро та області.

Функції та досягнення: Збільшення обсягу продажів на територіях Вінницької та Одеської областей. Участь у відкриті з «0» філії в місті Дніпро.

Освіта:

Ананьївський державний аграрно-економічний технікум. Комерційна діяльність. Молодший спеціаліст з комерційної діяльності. Очно-заочне навчання. Рік закінчення - 2010.

Також проходив ряд практик та тренінгів з технологій харчового виробництва, техніки продажів, комунікації та взаємодії.

Хобі:

Фізична культура;

Психологія;

Кулінарія.

Автомобіль: VW Passat B7 (газ/бензин). Водійське посвідчення: В; С.

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *


Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору