Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Публікації про роботу
   3. Свята
   4. Всесвітній день праці

   Всесвітній день праці

   Всесвітній день праці

   Всесвітній день праці

        748Автор: 

   Культура праці - запорука її безпеки!

   Цей день квітня оголошено Всесвітнім днем праці. Таке рішення ухвалили учасники Міжнародної організації праці (МОП) в 2003 році.

   Саме тоді в організації виникла ідея створення пам'ятного дня, присвяченого охороні праці людей, через просування самої культури цього процесу, яка, як доведено, сприяє запобіганню трагічних випадків і смертності на робочих місцях.

   Однак історія звернення людини обличчям до такої важливої і існуючої з незапам'ятних часів проблеми, як культура праці і її безпека, йде корінням у 1989 рік. Тоді американські й канадські трудящі вперше провели спільний День пам'яті загиблих працівників.

   Сьогодні в цей день в усіх цивілізованих країнах прийнято проводити різноманітні заходи, присвячені звернення громадськості до існуючих і невирішених проблем, пов'язаних з безпекою роботи.

   За сумною статистикою МОП, щорічно понад 2,3 мільйонів осіб гинуть на своїх робочих місцях і від захворювань, отриманих під час своєї роботи. Це приблизно 5 тисяч осіб на день — воістину жахлива цифра.

   Характерно, що більшість трагедій відбувається через недотримання, а часто й нерозуміння правил виконання тих чи інших робіт, халатність службовців і відповідальних за безпеку праці працівників, зневагу ризиків, притаманних тому чи іншому роду занять.

   Підвищення рівня культури праці й розуміння норм її безпеки може істотно скоротити цю чорну статистику.

   В Україні цей день оголошений як День охорони праці і має на увазі всі ті ж ідеї і заходи, що і в інших країнах світу.

   Ближайшие праздники


   Часто шукають

   ↑ Вгору