Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Тернополі, Резюме в Києві, Резюме в Львові, Резюме в Хмельницькому
  4. Резюме Викладач фінансових дисциплін в Києві
  5. Викладач фінансових дисциплін
  Запропонувати вакансію
  Письменний Віталій

  Викладач фінансових дисциплін

  Заблоковано
   18 червня  Місто: Тернопіль
   Готовий до переїзду в: Київ, Львів, Хмельницький
  Вік:40 років
  Режим роботи:повний робочий день, вільний графік роботи, віддалена робота
  Рубрики: Банківська справа, ломбарди; Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит; Наука, освіта, переклади
  Готовий до відряджень
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Опис

  Доктор економічних наук, доцент.


  Член Експертної ради з фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.


  Автор понад 190 наукових, навчально-методичних і науково-популярних праць, у тому числі з проблематики управління особистими фінансами, методики викладання фінансової грамотності та використання ігрових технологій навчання (зокрема, навчальний посібник "Методика викладання фінансової грамотності", "Енциклопедія для фінансово грамотних школярів" (два видання), "Математика і фінансова грамотність" (рукопис)).

  Співавтор курсу "Методика викладання фінансової грамотності" для студентів ЗВО, автор численних тренінгів з управління особистими фінансами, у тому числі для учнів та вчителів, які викладають предмет "Фінансова грамотність". Викладач фінансової грамотності в школі "Монтессорі" (м. Тернопіль).


  Організатор (п’яти, у т.ч. онлайн) всеукраїнських і регіональних освітніх форумів, (чотирьох) вернісажів-практикумів, круглих столів та інших заходів, присвячених питанням фінансової грамотності.

  Співорганізатор заходів у м. Тернополі, які проводилися під час відзначення Всесвітнього тижня грошей і Тижня фінансової грамотності.


  Автор казок ("Сім’я Чапленків купує собаку Лакі", "Максимко з друзями на екскурсії в НБУ", "Про що говорять гроші, коли ти спиш" та інші) й анімаційних роликів ("Гроші-мушлі", "Малі бізнесмени", "Максимко вчить користуватися банківською карткою", "Дитячий бюджет" та інші див. www.youtube.com/watch?v=iBNIsfhRTV4&list=PLY6OrvDGMfMT4surmneFp9K1Gj3mELhcg) для дітей молодшого віку на фінансову тематику.

  Автор настільних фінансових ігор ("Мій перший мільйон", "Дитячий бюджет", "Фінансова піраміда", "Шопоголік", "Фінансові шахраї", "Малі підприємці", "Банківська картка", "Жива економіка" та інші див. fingames.in.ua/games/).


  Відзнаки: лауреат премії наукових робіт "Шляхи виходу з економічної кризи"; призер конкурсу наукових робіт ім. М.І. Туган-Барановського в номінації «Монографічне видання»; переможець конкурсу наукових есе ‪#‎MindSketch; переможець Всеукраїнського молодіжного Конкурсу "Новітній інтелект України" (дипломи за 1 місце у номінації "Прикладні дослідження", за 2 місце – у номінації "Бізнес-ідеї", за 3 місце – у номінації "Соціальні проекти"); стипендіат фонду "Україна", ректора ТНЕУ та Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *


  Часто шукають

  ↑ Вгору