Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Електромеханік

8 000 грн.
  9 ноября  Львов

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:от двух лет

Описание вакансии

Компанія VIKSAN - одна з найбільших компаній у Західному регіоні по ремонту та обслуговуванню вантажопідіймальних, спеціальних, дорожньо-будівельних і інших механізмів, котра стрімко розвивається.

Запрошуємо у нашу команду кваліфікованого, активного, відповідального, дисциплінованого фахівця по ремонту електричних та електронних частин спецтехніки (крани, екскаватори, бульдозери і ін.), котрий хоче працювати, розвиватись разом з компанією, та отримувати хороший прибуток.

Основні вимоги:

  • Досвід роботи не менше 2-х років;
  • Уміння читати електричні схеми;
  • Пріоритет, при наявності відповідної освіти, або кваліфікаційного навчання

Обов'язки:

  • Діагностування поломок в електричних схемах кранів мостових, козлових, кран-балок, талей;
  • Діагностування поломок в електричних та електронних схемах приладів безпеки кранів автомобільного типу, спеціальної, та дорожно-будівельної техніки;
  • Усунення виявлених недоліків в електричних, електронних системах спецтехніки та вантажних автомобілів;
  • Монтаж електрообладнання кранів козлових, мостових, баштових, кран-балок, талей

Умови роботи:

Роботи проводимо як на власній виробничій базі, так і на виїзді. Можливі нетривалі (до 10-ти днів) відрядження. Можлива робота на висоті.

Компанія забезпечує комплектом спецодягу, інструменту та засобів індивідуального захисту. Можливе нарахування заробітної плати від виконаної роботи, а, також комбіновано.

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх