Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Оператор комп’ютерного набору 1 категорії відділу служби "102"

 14 ноября  Днепр

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Запрошуємо на роботу в поліції на вакантні посади цивільного персоналу до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області

3 06 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ

В МІСТІ ДНІПРІ

ПЕРЕЛІК ВІДКРИТИХ ВАКАНСІЙ

Головного управління Національної поліції

в Дніпропетровській області:

м. Дніпро (ГУНП в Дніпропетровській області)

  • оператор комп’ютерного набору 1-ї категорії відділу служби «102» управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування — 38 вакансій;

ВИМОГИ ДО ПОСАД ЦИВІЛЬНОГО ПЕРСОНАЛУ:

належним чином здійснювати прийом повідомлень від громадян по спецлінії «102» про кримінальні, адміністративні правопорушення та інші події, незалежно від місця і часу їх учинення, повноти отриманих даних, особи заявника; вміння працювати на ПЕОМ зі спеціалізованим програмним забезпеченням; дотримуватися вимог порядку збирання, обробки, накопичення, зберігання персональних даних та доступу до них, який регулюється законом України «Про захист персональних даних»; невідкладно та у повному обсязі виконувати доручення та інші вимоги, які надаються старшим зміни інспекторів відділу служби «102» під час несення служби; перед заступанням на добове чергування завчасно прибувати на робоче місце, перевіряти робочий журнал, робоче місце; нести персональну відповідальність за швидкість внесення, якість та правильність інформації, яка вноситься до електронної картки.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

громадянство України; вік від 18 років; вільне володіння українською мовою; освіта, не нижче повної загальної середньої; знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції».

НЕОБХІДНІ ЯКОСТІ ТА НАВИЧКИ:

висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі; аналітичні здібності, здатність систематизувати, узагальнювати інформацію, гнучкість, проникливість; неупередженість та порядність; самостійність, організованість, відповідальність; наполегливість, рішучість, стриманість, здатність швидко приймати рішення в умовах обмеженого часу; стійкість до стресу та емоційних навантажень; вміння аргументовано висловлювати свою думку; прагнення до розвитку та самовдосконалення; досвід роботи з ПК (офісні програми, Інтернет) на рівні впевненого користувача.

МИ ПРОПОНУЄМО:

зарплату 4 000 грн. та соціальне забезпечення згідно діючого законодавства; перспективу кар'єрного росту.

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ НЕОБХІДНО ПІДГОТУВАТИ НАСТУПНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ:

письмову заяву про участь у конкурсі, у якій також зазначається про надання особою згоди на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» і на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних „(заповнену власноруч); копію паспорта громадянина України (при собі мати оригінал); ідентифікаційний номер; особову картку визначеного зразка (заповнену власноруч); анкету (заповнену власноруч); автобіографію (заповнену власноруч); фотокартки 9×12см (2 шт.), 3×4 см (2 шт.); копії трудової книжки (за наявності); копії документів про освіту з додатками; копії військового квитка (приписного посвідчення) чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов'язаних або військовослужбовців); медичну довідку про стан здоров’я.

Прийом необхідних документів згідно переліку триває з 06.11.2017 по17.11.2017 за адресою м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а

Для Вашої зручності та у разі виникнення питань, а також для отримання будь-якої додаткової інформації щодо конкурсу, Ви можете звертатися за телефонами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756−52−47
Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

↑ Наверх