Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Одеса
  4. Краса та SPA-послуги
  5. Парикмахер

Парикмахер

Заблокована
 16 травня  Одеса 
Категорії:Краса та SPA-послуги
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Салон красоты «Каприз» (Таирово) приглашает к сотрудничеству: парикмахера (парикмахера-стилиста)

на условиях аренды рабочего места (на нечетной смене). Регистрация мастера как СПД не обязательна.

Салон работает с 2001 года, большая клиентская база, является лидером по количеству обслуживаемых клиентов и качеству предоставляемых услуг в микрорайоне Таирово.

Сумма арендной платы — 200 грн в смену. Условия работы — самые комфортные, для мастеров есть льготы и ряд преимуществ отличающих наш салон от других Таировских салонов. Готовы предоставить дополнительную информацию по всем интересующим вопросам и фото салона, рабочего места.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору