Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Миколаїв
  4. IT, WEB фахівці
  5. Программист Delphi

Программист Delphi

Заблокована
 14 серпня  Миколаїв 
Категорії:IT, WEB фахівці

Контакти

Телефон:+38 (055) 241-18-65
Контактна особа:Ксения
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Коммерческая организация приглашает на работу программиста. Мы предлагаем возможность самореализации в компании, достойную заработную плату.

Требования:

Знание или опыт работы с Delphi (разработка компонентов, бизнес-приложений), MS SQL (создание архитектуры данных, написание триггеров и sql-скриптов), работа в команде разработчиков, надежность.Приветствуется: опыт работы с Subversion (SVN) или другими системами контроля версий; опыт работы с Microsoft Analysis Services

Условия работы:

С понедельника по пятницу с 8.30 до 18.00, обед с 12.00−13.00

Суббота с 9 до 13.00 (2 рабочих), воскр.-выходной

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору