Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Харків
  4. Легка промисловість
  5. Ткач

Ткач

Заблокована
8 800 грн.
 24 квітня  Харків 
Категорії:Легка промисловість
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

На підприємство з виробництва текстильних виробів потрібен ткач.

Обов’язки: СПІВБЕСІДА проходить в будні дні рівно о 10:00. Співробітник відділу кадрів виходить на КПП о 10:00 та супроводжує на виробництво шукачів роботи.Обслуговування ткацького станка на виробництві. Можливе навчання на робочому місці протягом 1 місяця. На період навчання мінімальна заробітна плата (з/п 4173 грн).Виробничий шум 81−99дБа, п. 5.4, Поліолефіти (поліетилени, поліпропилен), гаряча обробка п. 2.4.5. Подарунки до свят.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору