Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Заблокирована

Водій

  6 октября Днепр 
Компания:Скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-1571879) ( Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торгівельних компаній. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Компанія була заснована у 2003 році. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» представлена 26 торговельними центрами:23 класичними центрами оптової торгівлі «METRO» у найбільших містах України — Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Миколаєві, та трьома магазинами для роздрібних торгівців «Бери-Вези» у Кіровограді, Тернополі та Луцьку. На сьогоднішній день компанія об'єднує близько 3000 співробітників.

Ми пропонуємо взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади водійвідділу доставки у Торговельному Центрі № 26 ТОВ «МЕТРО Кеш Енд Кері Україна»у смт. Слобожанське (раніше смт.Ювілейне, лівий берег).

Ми пропонуємо

  • офіційне працевлаштування згідно з КЗпПУ; стабільну заробітну плату та гідний соціальний пакет; фіксований робочий графік; медичне страхування, харчування.Посадові обов’язки:
    • доставка клієнтам товару відповідно до замовлення; завантаження товару до автотранспортного засобу та його розвантаження клієнтові; знання супровідної документації.Вимоги до кандидатів
      • Права категорії В, С Досвід водіння авто від 3 років Порядність та дисциплінованістьКонтактна информація:Торговельний центр № 26 ТОВ «МЕТРО Кеш Енд Кері Україна» у смт. Слобожанське:Дніпровський р-н., смт. Слобожанське, вул.Каштанова,1.
Похожие открытые вакансии на сайте

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищите работу?

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх