Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Водій

  6 октября  Днепр

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торгівельних компаній. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Компанія була заснована у 2003 році. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» представлена 26 торговельними центрами:23 класичними центрами оптової торгівлі «METRO» у найбільших містах України — Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Миколаєві, та трьома магазинами для роздрібних торгівців «Бери-Вези» у Кіровограді, Тернополі та Луцьку. На сьогоднішній день компанія об'єднує близько 3000 співробітників.

Ми пропонуємо взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади водійвідділу доставки у Торговельному Центрі № 26 ТОВ «МЕТРО Кеш Енд Кері Україна»у смт. Слобожанське (раніше смт.Ювілейне, лівий берег).

Ми пропонуємо

  • офіційне працевлаштування згідно з КЗпПУ; стабільну заробітну плату та гідний соціальний пакет; фіксований робочий графік; медичне страхування, харчування.Посадові обов’язки:
    • доставка клієнтам товару відповідно до замовлення; завантаження товару до автотранспортного засобу та його розвантаження клієнтові; знання супровідної документації.Вимоги до кандидатів
      • Права категорії В, С Досвід водіння авто від 3 років Порядність та дисциплінованістьКонтактна информація:Торговельний центр № 26 ТОВ «МЕТРО Кеш Енд Кері Україна» у смт. Слобожанське:Дніпровський р-н., смт. Слобожанське, вул.Каштанова,1.
Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх