Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Краса та SPA-послуги

  Резюме в Україні, Розділ: Краса та SPA-послуги

  Резюме 1-20 з 1188
  Показати: 
  Ctrl →
  1 з 60

  Чи допоможе шукачеві правильне резюме сфери «Краса й послуги»?

  Здавалося б, зібравшись працювати в салоні краси, фітнес-клубі або центрі розваг, не варто ламати голову з приводу будь-якого офіціозу. Ваші професійні вміння в сукупності із зовнішніми даними і легкістю спілкування з клієнтом - ось і все, що необхідно.

  У реальності той же перукар-ас, перш ніж потрапити на своє робоче місце в модному салоні, повинен достукатися до роботодавця, переконавши останнього запросити його на співбесіду, де вже можна буде продемонструвати всю свою майстерність.

  А значить, правильне резюме шукача сфери «Краса й послуги» саме те, що допоможе досягти цієї мети. Звичайно, незважаючи на загальний стиль подачі подібних документів, в кожній сфері діяльності будуть присутні свої нюанси.

  Яке воно, правильне резюме шукача сфери «Краса й послуги»?

  Якщо, скажімо, керівник у своєму резюме може вказати свій шлях по кар'єрних сходах, наголосивши на тому, за що його цінувало вище керівництво, то для візажиста чи перукаря найкращим результатом може стати портфоліо робіт.

  На цей момент професійної біографії й варто зробити акцент, не перевантажуючи резюме зайвою «водою». Відобразивши в супровідному листі свої гідні й яскраві з професійні епізоди, ви зумієте звернути увагу на такий відгук. Крім перерахування місць роботи (природно, теж найпрестижніших з вашого списку), не забудьте вказати посилання, за якими можна побачити ваші роботи, заздалегідь подбавши про рекомендації, якщо мова йде про адміністраторські або тренерські посади.

  В іншому зберігайте серйозний і діловий тон резюме, звернувши увагу в ньому на такі головні моменти, як:

  • загальний невеликий обсяг;
  • легку і життєрадісну тональність;
  • чітке позначення (з розшифровкою можливих абревіатур) попередніх місць роботи;
  • вказівка на можливість перегляду портфоліо або підтвердження рекомендацій;
  • позначки про нагороди, призи тощо;
  • ваше фото, особливо якщо мова в вакансії йде про пряме спілкування з клієнтами.

  От і все. Ваше правильне резюме готове. Впевнені, що зможете додати оригінальності якоюсь фразою? Чому б і ні. Однозначно, на тлі стандартних і «сірих» бланків, його помітять.

  Шукаєте персонал?

  Срочно Требуются!

  Кожен день - свіжі вакансії!

  срочно требуются

  Часто шукають

  ↑ Вгору