Незважаючи на певні труднощі з економікою, сфера дизайну і творчості завжди поповнює відкриті вакансії своїх професій. Перепланування промислових корпусів, перебудови під нове обладнання в будівництві, необхідність в уміннях дизайнерів в різних напрямках, від мистецтва до рекламної справи, все це і сьогодні робить професії галузі затребуваними і перспективними.
Наприклад, дизайнер, що має навички роботи з новими технологіями, може легко отримати пропозицію про співпрацю і від іноземних роботодавців.
Ефективне резюме дизайнера як фрілансера, так і створене під певну вакансію дає такому кандидату шанс, не втрачаючи часу, відгукнутися на вподобану пропозицію.
Логічно припустити, що в якості правильного резюме дизайнера підходить портфоліо його робіт і проектів. Однак це не вірно.
Незважаючи на творчу спрямованість професії, будь-який роботодавець у всіх своїх співробітників хотів би бачити певні якості, первинну інформацію про яких представники кадрових служб отримують з резюме.
До того ж правильне резюме дизайнера відбиває як його вміння, так і особистісні якості, здатні в майбутньому стати «відправним поштовхом» в зростанні кар'єри, до підвищення на керівну посаду. Не відрізняючись від своїх колег, підрозділи компаній, що працюють в «творчому ключі», також мають свою ієрархію і можливість кар'єрного зростання.
Написавши правильне резюме, пошукач виграє в перспективі. А щоб ваше резюме дійсно було ефективним, при його складанні дотримуйтесь ці прості правила: