Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Дизайн, творчість

Резюме в Україні, Розділ: Дизайн, творчість

Резюме 1-20 з 3316
Показати: 
Ctrl →
Стр. 1 з 166

Сучасна важливість наявності резюме дизайнера

Незважаючи на певні труднощі з економікою, сфера дизайну і творчості завжди поповнює відкриті вакансії своїх професій. Перепланування промислових корпусів, перебудови під нове обладнання в будівництві, необхідність в уміннях дизайнерів в різних напрямках, від мистецтва до рекламної справи, все це і сьогодні робить професії галузі затребуваними і перспективними.

Наприклад, дизайнер, що має навички роботи з новими технологіями, може легко отримати пропозицію про співпрацю і від іноземних роботодавців.

Ефективне резюме дизайнера як фрілансера, так і створене під певну вакансію дає такому кандидату шанс, не втрачаючи часу, відгукнутися на вподобану пропозицію.

Правильне резюме дизайнера - не тільки портфоліо робіт!

Логічно припустити, що в якості правильного резюме дизайнера підходить портфоліо його робіт і проектів. Однак це не вірно.

Незважаючи на творчу спрямованість професії, будь-який роботодавець у всіх своїх співробітників хотів би бачити певні якості, первинну інформацію про яких представники кадрових служб отримують з резюме.

До того ж правильне резюме дизайнера відбиває як його вміння, так і особистісні якості, здатні в майбутньому стати «відправним поштовхом» в зростанні кар'єри, до підвищення на керівну посаду. Не відрізняючись від своїх колег, підрозділи компаній, що працюють в «творчому ключі», також мають свою ієрархію і можливість кар'єрного зростання.

Написавши правильне резюме, пошукач виграє в перспективі. А щоб ваше резюме дійсно було ефективним, при його складанні дотримуйтесь ці прості правила:

  • цільова спрямованість документа на конкретну вакансію;
  • відсутність в ньому зайвої, «не в темі» роботи, інформації;
  • лаконічність в обсязі і читабельність тексту;
  • грамотність;
  • наявність посилань на ваші досягнення і портфоліо (найгідніші з робіт);
  • лист-супровід відгуку, здатний привернути увагу.

Шукаєте персонал?

Пропоную роботу

Свіжий номер в онлайні вже з суботи

пропоную роботу

Часто шукають:

↑ Вгору