Незважаючи на неприхильність сьогоднішнього ринку праці України до юристів, шукач, який вирішив шукати роботу в цій сфері людської діяльності, швидше за все розраховує на певний, лише йому відомий «козир». Наявність «зв'язків» або авторитетної освіти, звичайно, відіграє свою роль, але наявність на ринку праці цього напряму серйозної конкуренції робить важливим моментом презентацію своєї кандидатури.
Говорячи про труднощі перспективного працевлаштування в лави служителів Феміди, швидше за все, ризикнувши, шукач має за плечима певний досвід. Ось, на цей «козир» і слід робити ставку, складаючи так зване правильне резюме категорії «Юриспруденція і право».
Також, з огляду на безліч відгуків молодих фахівців, своє резюме варто одразу виділити, згадавши в супровідному листі про наявність навичок, зв'язків і інших «плюсів», що дозволяють ефективно виконувати свої обов'язки в межах вітчизняного правового поля.
Парадоксально, але знайти роботу в сфері юриспруденції сьогодні легше власне тим, хто тільки закінчив навчання. Маючи помірні амбіції та побажання щодо оплати своєї праці, юристи, наприклад, цивільного та економічного права стають більш бажаними кандидатами, в порівнянні зі своїми більш досвідченими колегами.
Для новачків правильним резюме буде те, в якому акцент вони зроблять саме на факті початку кар'єри. Швидше за все «золотих гір» їм не запропонують, проте роботою з невисокою, але стабільною зарплатою і можливістю набиратися досвіду забезпечені вони будуть.
Складаючи ж своє резюме, всім без винятку варто дотримуватися таких принципів подачі інформації, як: