Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Київ
  4. Транспорт, автосервіс

Резюме в Києві, Розділ: Транспорт, автосервіс

Резюме 1-20 з 5254
Показати: 
Ctrl →
Стр. 1 з 263

Резюме «Транспорт та автосервіс» в Києві

Складання резюме «Транспорт та автосервіс» в Києві - це не просто традиція сучасності. Це можливість презентувати свої вміння, здібності, оцінити самостійно свою професійну діяльність, підвести підсумки роботи безпосередньо на даний етап життя.

Тому водії та працівники автосервісу в Києві не є винятком.

Складаючи резюме «Транспорт та автосервіс» в Києві, обов'язково слід вказувати напрямок своєї діяльності, професійну кваліфікацію.

Залежно від типологічної класифікації водіїв розрізняються також і виконувані обов'язки. Існують такі види водіїв за напрямком роботи:

  • далекобійник - фахівець, який здійснює перевезення вантажу на далекі відстані, в інші міста, країни;
  • водій муніципального та міського транспорту, який займається перевезенням пасажирів по місту;
  • приватний водій - чоловік, який здійснює перевезення осіб в заданому напрямку;
  • експедитор, який супроводжує відправку вантажів і відповідає за їх збереження.

Персонал «Транспорт і автосервіс» в Києві: зверніть увагу!

Типів водіїв, насправді, багато, тому точно і розбірливо слід вказувати в резюме, якими перевезеннями ви займаєтеся. Вкажіть також кваліфікацію і категорію водійського посвідчення, адже ви можете керувати тільки тією категорією транспорту, що вказана в ваших документах.

При прийомі на роботу роботодавці звертають увагу на тимчасові рамки займаної посади. Адже саме за цими даними можна визначити досвід працівника в сфері автосервісу і транспорту. Для цього резюме «Транспорт і автосервіс» в Києві повинно містити точно місце роботи і дати прийому на роботу та звільнення.

Не менш важлива інформація для роботодавця - освіта. Наявність профільної або спеціальної освіти відкриває для вас дорогу до даної вакансії. Не забудьте вказати особисті позитивні якості характеру, які допомагають вам досягати поставлених цілей на професійній ниві.

Шукаєте персонал?

Пропоную роботу

Свіжий номер в онлайні вже з суботи

пропоную роботу

Часто шукають:

↑ Вгору