RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Отпуск

Отпуск

онлайн-консультация юриста по продолжительности и оплате отпуска

Последние вопросы юристу:

Павло Олександрович (27 Июнь 2012)

Я державний службовець. Працюю в Міністерстві понад 2 роки. Маю невикористаної відпустки 48 календарних днів станом на 27.06.2012. Відмінник НАДУ при Президенті України, немаю і не мав за час роботи на державній службі (5 років) доган, нарікань і т.ін. 1) Звертаючись із заявою на ім'я Заступника Міністра - керівника апарату отримую у письмовому вигляді резолюцію на моїй заяві заперечую. Що я можу зробити у такому випадку? Куди звернутись, з чого починати? 2) Прошу також роз'яснити і такий випадок: що я можу зробити, якщо така ж заява була просто викинута Директором Департаменту (у складі якого я працюю) - до того як заява попаде на стіл Заступнику Міністра - керівнику апарату я ж повинен отримати візу у свого Директора Департаменту. Що ж робити у такому випадку якщо цей самий Директор Департаменту просто викине мою заяву на смітник? Заяву при цьому відмовились реєструвати у канцелярії до того як я отримаю візу цього самого Директора Департаменту (як так розумію відмова була цілком незаконна). Прошу детально роз'яснити мої права у цьому випадку і подальший хід дій.

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
18 из 80

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх