RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Другое

Другое

другие вопросы юристу, которые не вошли в основной рубрикатор раздела

Последние вопросы юристу:

Юлія ( 8 Июнь 2010)

Доброго дня!З 8 лютого 2010року я знаходжусь на лікарняному по вагітності та пологам. 6 червня його термін вийшов, а я й досі не отримала гроші з місця роботи. У зв'язку із скрутним фінансовим становищем керівник мені пообіцяв виплатити кошти тоді, коли на підприємство вони надійдуть з Управління праці та соц. захисту населення (а це буде не раніше липня чи навіть серпня). 21 квітня я народила дитину і звичайно мені ці гроші дуже необхідні.У звітному листі, який бухгалтерія надіслала в Собес значиться, що я ці гроші вже отримала. Підкажіть, будь ласка, чи можу я скаржитись або ж подати до суду у зв'язку із такою затримкою, на який нормативний акт при цьому я можу опиратись. Надалі планую іди у декрет по догляду за дитиною по досягненню нею 3-річного віку. Працюю в дочірньому підприємсті відкритого акціонерного товариства "Київхліб" "Хлібінжиніринг", форма власності - приватна. Дякую, Юлія.

 Посмотреть ответ

Наталия ( 7 Июнь 2010)

Добрый день! Помогите разобраться в следующей ситуации. За стеной моей приватизированной квартиры течет общий канализационный стояк. Причем я этого на себе не ощущаю. Жалуются соседи этажом ниже. Добраться до него со стороны лестничной клетки затруднительно, так как мешает лифтовая шахта, но возможно. Для этого надо договариваться с лифтовой службой. Но ЖЭК решил, что им проще разворатить стену в моем туалете. При этом ни за ремонт, ни за мое потраченное время не хочет платить ни ЖЭК, ни соседи, которых заливает внутри домовая канализация, а ни я. Я отказываюся пускать в свою квартиру слесарей. К тому же я должна жертвовать своим рабочим временем,т.к. ЖЭК не желает вести работы после 18.00 и в выходные дни. При этом начальник ЖЭКа посто устроил террор постоянными звонками и угрозами отключения воды и подачей на меня в суд, за то, что я их не пускаю в свою квартиру. Кто прав и что делать? Спасибо.

 Посмотреть ответ

Наталя ( 4 Июнь 2010)

Доброго дня! Прошу вашої допомоги.Я 4 роки пропрацювала в вчителем і пішла в декретну відпустку.Для особистих справ мені знадобилась справка про стаж моєї роботи в школі і я звернулась в РАЙОНО , де мені в цьому відмовили, мотивуючи це тим, що всі вони зайняті і на це піде багато часу і треба буде приїхати іншим разом.Я так і зробила-приїхала іншим разом, а потім іще іншим ( а живу я від РАЙОНО 45 км ! ).Коли я вже мала цю справку на руках, я зрозуміла чому мені так довго її не видавали- в ній вказано години майже на половину менші, від тих, що я працювала ( наприклад, замість 26 годин вказано 18 годин, замість 18 - 11 годин і т.д. ).На мої претензїї в РАЙОНО відповіли, що вони лише фіксують ті години, що їм надаються дирекцією школи і на основі їх нараховують заробітну плату.Коли я звернулась до дирекції школи, вони сказали, що свій стаж і свою зарплатню потрібно було перевіряти раніше. Таким чином, я всі 4 роки не лише недоотримувала заробітню плату, а й була позбавлена майже половини свого стажу ( бо в ті роки, коли я працювала на ставку (18 годин) мені нараховувалась півставки (!), а до стажу зараховується лише ставка (18 годин) на рік. Допоможіть будь-ласка розібратись в цій ситуації.Дякую

 Посмотреть ответ

Екатерина ( 4 Июнь 2010)

Здравствуйте,меня зовут Екатерина хочу попросить помощи в вопросе(голова кругом незнаю что делатькуда и к кому бужать за помощью)А история такая:Однажды я обратилась в банк за помощь в выдачи мне кредита.Кредит дали.Через несколько меняцев предприятие где я работала закрыли.Я осталась без работы(((соответственно оплаты кокое то времини не производила,но а потом кое как! но все же платила.займ состовлял 15 тыс. отдавть мне нужно было около 28-30тыс. я отдала то что брала без процентов 15тыс.конечно они заваливали меня письмами но мне нечем было платить.вообщим они продают мое дело какой то конторе((( из конторы поступают ежидневные звонки и просят оплатить долг по тукому то СЧЕТУ и его диктуют устно,на что я попрасила прислать мне официальную бумагу где будет поиснение кому?за что? сколько я должна выплатить сумму.Прошел месяц но письма до сих пор нет,а звонки до сих поступают я не отвечаю так как понимаю что разговать с ними безполозно(((Звоню в банк у которого брала кредит и хотела выяснить по какому право мое дело продали? Но как выяснилась я не числюсь у них в должниках мией фамилии там даже нет.Подскажите что мне делать? Пойти в милицию и написать заявление о том что мне звонять неизвестные и вымогают деньги?

 Посмотреть ответ

Таміла ( 4 Июнь 2010)

Починаючи з вересня 2005 року, коли начальник Оріхівського райво Середа С.В. звів під одним дахом дві школи: Комишуваську ЗОШ І – ІІ ступенів і початкову ланку Комишуваської ЗОШ І – ІІІ ступенів без належної регламентації (немає ні договору аренди, ні наказу райво). Початкові класи Комишуваської ЗОШ І – ІІІ ступенів розміщені в приміщеннях Комишуваської ЗОШ І – ІІ ступенів через те, що відокремлені корпуси Комишуваської ЗОШ І – ІІІ ступенів знаходяться в аварійному стані. В даний час ці приміщення не відремонтовані, а здані в аренду і використовуються не за призначенням. Учні та вчителі Комишуваської ЗОШ І – ІІІ ступенів користуються комунальними послугами, майном, яке належить Комишуваській ЗОШ І – ІІ ступенів і ніякої відповідальності за них не несуть. Чи можуть дві школи знаходитися в одному приміщенні? Як вийти з цієї ситуації директору? Якими законами керуватися, щоб висилити учнів другої школи зі своєї території?

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
197 из 297

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх