Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Директор дитячого наметового оздоровчого табору

 27 грудня 2017 Дніпро 
Компанія:Скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-1574789) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

Асоціация Дніпровських Скаутів "СКІФ" починаючи з 1995 року успішно реалізує діяльність у сфері всебічного та патріотичного виховання дітей та молоді у зв'язку з відкриттям нового та актуального напрямку літнього оздоровлення дітей та молоді, оголошує конкурс на посаду «Директор літнього дитячого наметового оздоровчого табору"

Умови: досвід роботи або особисті данні з проектної діяльності в інших напрямках, пунктуальність, старанність, менеджерські навички, вміння працювати з колективом, активна життєва позиція, без шкідливих звичок, рекомендація (бажано).

Умови роботи: Робота постійна, але графік вільний. Контракт.

Навчання та стажування безкоштовно.

Інформація про оплату: ставка 4500 + додаткова мотивація за результатами випробувального терміну. Деталі під час особистої співбесіди.

Запис на співбесіду за тел: 067-5670174. 066-5556367. 063-5192966

Для співбесіди з собою мати резюме з фото, рекомендації, готовність до активного діалогу.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору