Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Клинический провизор, специалист по фармаконадзору

 27 грудня 2017 Харків 

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования:

Образование провизор, клинический провизор, врач. Опыт работы в направлении фармаконадзора приветствуется.

Обязанности:

Внедрение и поддержание функционирования системы фармаконадзора на предприятии. Составление Отчетов по безопасности, Планов управления рисками, Дополнений к клиническому обзору.

Условия работы:

Крупная отечественная компания, производитель лекарственных средств приглашает на работу специалиста с фармацевтическим или медицинским образованием. Полная занятость, 8-часовой рабочий день, соц. пакет.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору