Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Кухарі

Заблокована
  9 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Кухарів запрошуємо на постійне місце роботи мережа ресторанів самообслуговування "Академія Трапезна". Нічні зміни. Ми пропонуємо: стабільну з/п, житло, гнучкий ГР, харчування, навчання, соцпакет. Телефонувати: пн-пт, 10.00-17.00. Місце роботи: ст.м "Вокзальна", "Політехнічний інститут", "Арсенальна", "Лук'янівська", "Контрактова площа".
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору