Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Наладчик автоматических линий

 28 грудня 2017 Харків 
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Производственному предприятию на постоянную работу требуется НАЛАДЧИК УПАКОВОЧНОГО ОБОРУДОВАНИЯ И АВТОМАТИЧЕСКИХ ЛИНИЙ

ТРЕБОВАНИЯ: знание пневматики, гидравлики, опыт работы по наладке оборудования от 3 лет, желательно на пищевом или фармацевтическом производстве.

обязанности: монтаж, наладка и испытание оборудования, профилактические работы, текущий ремонт, контроль за правильностью использования оборудования.

УСЛОВИЯ: стабильная, своевременная ЗП, официальное оформление, режим работы: ПН-ПТ с 9.00 до 18.00, суб. и воскр. вых., спец. одежда

Место работы поселок Высокий! (частично компенсируется проезд)

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору