Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Продавец-консультант

  9 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Продавец-консультант в мебельный магазин

Требования: опыт работы в активных продажах от года (желательно мебель), умение продавать, находить подход к клиенту, уверенность в себе, знание ПК на уровне пользователя, ответственность и порядочность.

Обязанности: продажи мягкой и корпусной мебели украинских фабрик с выставки и по каталогу, консультации клиентов, оформление заказов и их полное сопровождение, поддержание чистоты в зале.

Условия работы: Заработная плата: ставка+% от продаж магазина, график работы: 4 рабочих дня/ 2 выходных, с 10.00 до 20.00, официальное оформление.

Адрес магазина: г. Днепр, ул.Нижнеднепровская, ТРЦ «Караван-Мебель».

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору