Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Сервисный инженер по ремонту компьютерной техники

  9 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

В связи с расширением компании требуется сотрудник.

Основные требования:

техническое образование в сфере IT желательно; знание аппаратной части ПК; диагностика неисправностей; настройка ПО; трудолюбие, ответственность и порядочность.

Мы предлагаем:

работа в дружном коллективе;

своевременная выплата зарплаты (2 раза в месяц);

пн-пт 09:00−18:00 пятидневка

Обязанности:

Сборка, ремонт и диагностика компьютерной техники, комплектующих для платежных терминалов, вендинговых и информационных киосков (блоков питания, чистка и ремонт принтеров, купюроприемников, материнских плат, сенсорных панелей, пайка чипов и др.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору