Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Швея

18 500 грн.
 26 грудня 2017 Харків 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Желаете зарабатывать? Это к нам! Ждём Вас.

Швейная компания по производству верхней одежды, в связи с выходом на новые рынки и расширением производства, открыла вакансии:1. швея на поток,(знание промышленной швейной машинки), 2.швей на индивидуальный пошив. 3.швеи на подкладку. 4. швеи на обрезку кроя.На производстве есть технолог, который подучит, расскажет, поможет.

Мы предлагаем: отличные условия работы, светлый теплый цех, хорошее оборудование, неограниченный крой, зарабатывать круглый год, большую заработную плату.

Ждем от вас: аккуратность, порядочность, дисциплинированность, позитивность, желание зарабатывать.

Находимся по адресу ул. Киргизская, 19, работаем пн-пт с 8.00−19.00, сб. 8.00−17.00. тел. 0969217940.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору