Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Техники

Заблокована
8 000 грн.
  7 березня  Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Техники требуются на постоянную работу в сеть "Т-киоск". Треб.: технически грамотные, жел. муж. до 40 лет, коммуникабельность, порядочность, стрессоустойчивость, ответственность, пунктуальность, оперативность, продуктивная работа. Обязанности: выполнение различных задач по ремонту и обслуживанию киосков. Условия: работа по всему г.Киеву, проезд оплачивается. Раб. день: с 9.00 до 18.00. Работа после 18.00 и в выходные дни оплачивается дополнительно.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору