Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Территориальный менеджер

 11 січня Харків 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Территориальный менеджер

Требования:

Стаж в активных продажах от 2-х лет; Успешный опыт работы с развивающейся торговой маркой; Построенные долгосрочные отношения с клиентами на территории (дистрибьюторы, ключевые клиенты);

Требования по основным компетенциям:

Структурированные знания и устойчивые навыки в: Планировании, Постановке целей, Этапах продаж, Технике преодоления возражений, Организации продаж в торговой точке, Управлении командой.

Условия работы:

Полный рабочий день.

Обязанности:

Продвижение продукции во всех каналах сбыта на территории; Выполнение плана продаж; Управление торговой командой дистрибьютора; Планирование и контроль основных активитетов; Реализация ассортиментной и ценовой политики территории; Развитие и укрепление партнерских отношений с дистрибьюторами и клиентами.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору