Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. HR, управління персоналом

Робота в Україні. Пошук вакансій HR, управління персоналом

Вакансії 1-20 з 47
Показати: 
Ctrl →
Стр. 1 з 3

Важка робота HR, управління персоналом

Робота HR давно визнана не тільки однією з найбільш нелегких, але й далеко не найвдячнішою роботою. Управління персоналом завжди передбачає перебування «між двох вогнів»: з одного боку потрібно втілювати в життя основні постулати ідей компанії, з іншого - не забувати і про захист її співробітників.

Робота в управлінні персоналом - доля небагатьох, воістину обраних і сильних духом особистостей. Хороший кадровик завжди в ціні і саме на таких посадах найчастіше тримається робота величезних корпорацій.

Якщо ви готові, то робота HR чекає вас на нашому сайті.

Вакансії HR, розміщені на сайті Jobs.ua

Завжди актуальні такі вакансії роботи HR з різних сфер людської діяльності ви можете знайти серед таких спеціалізацій, як:

  • рекрутер;
  • інспектор з кадрів;
  • помічник рекрутера;
  • бізнес-тренер;
  • психолог;
  • менеджер з персоналу.

Цікаво, що робота HR в багатьох випадках стає відправною точкою, що дозволяє успішному кадровику зробити в майбутньому непогану кар'єру до заступника начальника, а то й до вищого керівника. Кому ж, як не людині, що «від» і «до» знає колектив з усіма його сильними і слабкими сторонами, в майбутньому можна довірити керівництво компанією.

Можливо, саме ваших знань робота HR чекає в пропозиціях від провідних компаній, які ми регулярно перевіряємо на актуальність і оновлюємо на сторінках цієї рубрики нашого сайту.

↑ Вгору