Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Івано-Франківська. Керівництво, топ-менеджмент

  ВНЗ Івано-Франківська. Керівництво, топ-менеджмент

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника

   Адрес: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57

   Факультети - економічний; - історії і політології; - математики та інформатики; - іноземних мов; - філософський; - фізичного виховання і спорту; - мистецтв; - природничих наук; - туризму і менеджменту; - фізико-технічний; - філології; - педагогічний інститут; - юридичний.

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  Часто шукають:

  ↑ Вгору