Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Хмельницького. Логістика, склад, ЗЕД

ВНЗ Хмельницького. Логістика, склад, ЗЕД

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Університет економіки і підприємництва

  Адрес: м. Хмельницький, Львівське шосе, 51/2

  Факультети - економіка підприємства; - облік і аудит; - фінанси і кредит; - менеджмент.

 • Хмельницький інститут Міжрегіональної академії управління персоналом

  Адрес: м. Хмельницький, пр-т Миру, 101а

  Факультети на базі базової загальної середньої освіти: - бухгалтерський облік; - фінанси і кредити; - туристичне обслуговування; - правознавство на базі повної загальної середньої освіти: - управління персоналом і економіка праці; - фінанси і кредит; - маркетинг; - облік і аудит; - менеджмент; - психологія; - право; - туризм

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору