Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Миколаєва. Комп'ютерні технології, IT

  ВНЗ Миколаєва. Комп'ютерні технології, IT

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини університету "Україна"

   Адрес: м. Миколаїв, вул. Друга Військова, 22

   Факультети - економіки; - підприємництва; - соціально-гуманітарний; - правознавства та менеджменту

  • Миколаївська філія ПВНЗ "Європейський університет"

   Адрес: м. Миколаїв, пр-т Центральний (пр-т Леніна), 11а, зуп. Водопровідна

   Факультети - фінанси і кредит; - менеджмент; - інформаційні управляючі системи та технології; - програмне забезпечення

  • Чорноморський державний університет ім. Петра Могили

   Адрес: м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10

   Факультети факультети (інститути) і напрями підготовки: - факультет комп’ютерних наук: "Комп’ютерна інженерія", "Комп’ютерні науки"; - факультет економічних наук: "Фінанси і кредит", "Фінанси і кредит зі знанням іноземної мови", "Економіка підприємства", "Облік і аудит"; - факультет політичних наук: "Політологія", "Міжнародні відносини", "Історія"; - юридичний факультет: "Правознавство"; - факультет еколого-медичних наук: "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване...

  • Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова

   Адрес: м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграда, 9

   Факультети - Інститут комп'ютерних та інженерно-технологічних наук; - Машинобудівний інститут; - Інститут автоматики та електротехніки; - Гуманітарний інститут; - Кораблебудівний інститут; - факультет економіки моря; - факультет екологічної та техногенної безпеки; - Інститут заочної та дистанційної освіти; - Центр довузівської підготовки; - Інститут післядипломної освіти

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  ↑ Вгору