Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Рівного. Культура, кіно, шоу-бізнес

  ВНЗ Рівного. Культура, кіно, шоу-бізнес

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Інститут психології та педагогіки

   Адрес: м. Рівне, вул. Остафова, 31

   Факультети - педагогічний факультет; - психолого-природничий факультет; - музично-педагогічний факультет; - художньо-педагогічний факультет; - факультет музичного мистецтва.

  • Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С. Дем'янчука

   Адрес: м. Рівне, вул. академіка Дем'янчука, 4

   Факультети - економіка та підприємство; - менеджмент і адміністрування; - системні науки та кібернетика; - право; - журналістики та інформації; - гуманітарних наук; - фізичне виховання, спорт та здоров'я людини; - педагогічної освоти; - соціально-політичні науки.

  • Національний університет "Острозька академія"

   Адрес: Рівненська обл., м. Острог, вул. Семінарська, 2

   Факультети - політико-інформаційного менеджменту; - романо-германських мов; - гуманітарний; - економічний; - правничий; - міжнародних відносин

  • Рівненський державний гуманітарний університет

   Адрес: м. Рівне, вул. С. Бандери, 12

   Факультети - документальних комунікацій і менеджменту; - іноземної філології; - історико-соціологічний; - математики та інформатики; - музичне мистецтво; - педагогічний; - психолого-природничий; - української філології; - фізико-технологічний; - музичного мистецтва; - художньо-педагогічний.

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  Часто шукають:

  ↑ Вгору