Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Сум. Юриспруденція, консалтинг, страхування

  ВНЗ Сум. Юриспруденція, консалтинг, страхування

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ

   Адрес: м. Суми, вул. Миру, 24

   Факультети Правознавство.

  • Українська академія банківської справи

   Адрес: м. Суми, вул. Петропавлівська, 57

   Факультети - банківських технологій; - обліково-фінансовий; - юридичний.

  • Сумський державний університет

   Адрес: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2

   Факультети до складу Сумського державного університету входять: Медичний інститут факультети: - технічних систем і енергоефективних технологій; - електроніки та інформаційних технологій; - юридичний; - іноземної філології та соціальних комунікацій; - економіки і менеджменту Конотопський і Шосткинський навчально-наукові інститути Сумський машинобудівний та Шосткинський хіміко-технологічний коледжі Конотопський політехнічний та індустріально-педагогічний технікуми Науковий центр бойового...

  • Сумський національний аграрний університет

   Адрес: м. Суми, вул. Кірова, 160

   Факультети - економіки та підприємництва; - менеджменту; - юридичний; - біолого-технологічний; - ветеринарної медицини; - інженерно-технологічний; - будівельний; - харчових технологій; - агрономічний.

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  Часто шукають

  ↑ Вгору