UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Данные 6 млн $ заплатили коллекционеру за гравюры Дюрера

Данные 6 млн $ заплатили коллекционеру за гравюры Дюрера

31.01.2013 20372

Во вторник, 29 января, на торгах Christie's в Нью-Йорке за шесть миллионов долларов продана коллекция гравюр Альбрехта Дюрера.

Основную часть лотов, предложенных участникам торгов, составляли гравюры Дюрера из частного собрания. Коллекционер, имя которого не разглашается, собирал эти гравюры Дюрера на протяжении полувека. До начала торгов вся коллекция, состоявшая из 62 гравюр, оценивалась в 4,6 миллиона долларов.

Самым дорогим лотом прошедшего аукциона стала гравюра «Носорог», созданная Дюрером в 1515 году. «Носорога», оцененного в 100-150 тысяч, удалось продать за 866,5 тысячи долларов, установив рекорд аукционной цены на работы Дюрера.

В число других наиболее дорогих лотов аукциона вошли: «Святой Юстас», ушедший с молотка за 722,5 тысячи долларов, «Меланхолия I», проданная за 530,5 тысячи долларов при эстимейте в 400-600 тысяч долларов. За гравюру «Адам и Ева», предварительной оцененную в 300-500 тысяч долларов, удалось выручить 662,5 тысячи долларов.

Работа Дюрера «Рыцарь, смерть и дьявол», получившая самую высокую предварительную оценку — 500-700 тысяч долларов, интереса у покупателей не вызвала и была снята с торгов.

В отчете дома Christie's говорится, что на аукционе гравюр Дюрера в Нью-Йорке удалось продать 76 процентов из всех выставленных на торги лотов.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору