По заявлению министра юстиции Николая Онищука, в 2009 году заключено всего 37,5 тысячи нотариально заверенных договоров залога движимого и недвижимого имущества. Из них 18,3 тысячи кредитов оформлено под залог недвижимости, и 19,3 тысячи кредитов - под залог прочего имущества.
Максимальное количество кредитов пришлось на 2007 год и составило 500 тысяч кредитных договоров, из которых 267 тысяч составили ипотечные кредиты. В 2008 году с началом экономического кризиса объем кредитования сократился примерно на 30 процентов, составив 361,5 тысяч кредитов (из них 199 тысяч - ипотечные). Таким образом, по сравнению с 2008 годом количество выданных кредитов сократилось на 89,6 процента, а по сравнению с рекордным 2007 годом - на 92,5 процента.
Украина - одна из наиболее пострадавших от кризиса европейских стран. Из-за падения спроса и выручки объем промышленного производства за 2009 год сократился более чем на 20 процентов. Ранее министр экономики Украины Богдан Данилишин пообещал, что рост экономики страны начнется в первом полугодии 2010 года.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.