Приватні перевізники заявляють, що з подорожчання палива і запчастин подорожчає і проїзд. Інакше водіям доведеться платити за бензин із власної кишені, а, отже, цей бізнес буде збитковим. Погоджуються з перевізниками і фінансові експерти. На їхню думку, за європейською практикою проїзд в маршрутках повинен коштувати не менше 7 гривень.
Отже, якщо проїзд коштуватиме щонайменше 7 грн, то киянину доведеться витрачати за 23 робочі дні 322 грн, якщо його маршрут пролягатиме лише в дві сторони – на роботу і з роботи. Втім, 322 грн – це не така вже й велика сума, але якщо враховувати середню зарплату киян, яка коливається у межах 2000 грн, то вартість маршруту дасться взнаки.
А щоб підвищення цін на проїзд не викликало обурення серед киян, тарифи будуть виростати щомісяця на 50 копійок.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?