Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. HR-фахівці, рекрутери, кадровики
  4. Хедхантер

Хедхантер

Хедхантер (або просто Хантер) займається пошуком і переманювання в компанію замовника топ-менеджерів і керівників вищої ланки. Вони можуть знайти будь-якого цінного фахівця, переконати його піти з фірми-конкурента і закрити позицію.

Специфіка роботи хедхантером:

На відміну від рекрутерів, що обирають підходящого кандидата з великого числа претендентів, хедхантери шукають людей, не зацікавлених у зміні роботи, добре заробляючих і цілком успішних. Таких фахівців звичайними способами не зачепити. І хедхантеру доводиться проявляти чудеса хитрості, використовуючи майже шпигунські методи роботи.

Робота для хедхантера:

Спеціалізовані хедхантінгові компанії.

Особисті якості:

    - стресостійкість - переконлива мова - впевненість в собі

Зарплата і перспективи професії хедхантера:

Основних кар'єрних ступенів всього дві: консультант і партнер. Подальше кар'єрне зростання вимірюється не назвою посади, а досвідом та рівнем зарплати.

Заробіток хедхантерів складається з окладу (досить високого) і відсотків від річного доходу знайденого кандидата. З огляду на те, що генеральні директори провідних компаній можуть отримувати $300-500 тис. на рік, то відсоток від цих цифр складають дуже непогану суму.

Додатково:

Робота хедхантером в Україні:

Інші професії напряму: HR-фахівці, рекрутери, кадровики

А ви знаєте, що професія хедхантера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Хедхантер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Хедхантер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Хедхантер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати хедхантера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору