UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. HR-фахівці, рекрутери, кадровики
  4. Менеджер по роботі з персоналом

Менеджер по роботі з персоналом

Сьогоднішні менеджери по персоналу, або HR-менеджери, прототип тих, кого в радянські часи називали кадровиками. Вони вели особисті справи, писали посадові інструкції, видавали пропуску.

HR-відділ є практично в кожній організації, що поважає себе. Тут працюють менеджери по персоналу різної спеціалізації: ті, хто набирає співробітників в компанію, навчають їх, мотивують і розвивають професійний потенціал.

Менеджер по персоналу - це стратег. Він повинен знайти спосіб, щоб кожен співробітник працював максимально ефективно. Головне результат, а щоб його отримати, потрібна серйозна мотивація. Як її добитися і пояснити працівникам, чого від них чекають - це і є завданням менеджера по персоналу. Для цього він сам повинен вникнути в суть інновації і стратегію своєї компанії.

Окрім цього, HR-фахівці стежать за рівнем кваліфікації штатних працівників компанії і сприяють зростанню їх професіоналізму. Для чого застосовуються різні тести, тренінги і учбові програми.

Специфіка роботи менеджером з персоналу:

Плюси професії:

  • До служби персоналу поступово почали ставитися як до важливої: в найбільших компаніях з'являються HR-директора в ранзі віце-президентів і членів ради директорів,
  • 80% успіху компанії залежить від діяльності HR-менеджерів,
  • Досить різноманітна і різнопланова робота,
  • У людей цієї професії завжди є робота.
Мінуси професії:
  • Необхідність повідомляти кандидату, що його кандидатура не пройшла конкурсний відбір або що компанія більше не потребує його послуг,
  • Високий ступінь відповідальності за роботу з людським ресурсом, тому, що саме від правильності вибору HR-менеджера залежить подальший успіх компанії,
  • Відсутність математичної і бізнес-підготовки для створення процедур в області оплати та атестації персоналу.

Робота для менеджера з персоналу:

Практично в будь-якій компанії, штат якої перевищує 150 чоловік, існує посада менеджера з персоналу. У деяких великих компаніях відділ з персоналу складається з 10-15 співробітників.

Особисті якості:

    Для професійного менеджера по персоналу важливі такі якості, як працездатність і впевненість у собі. Часто їм доводиться приймати рішення, відповідальність за які вони несуть на самостійно.

    HR-менеджер повинен бути людиною комунікабельною і позитивно налаштованою по відношенню до співрозмовника.

Зарплата і перспективи професії менеджера з персоналу:

Чим професійніше і досвідченіше HR-менеджер, тим солідніші і більші компанії відзначаються в його трудовій книжці. Якщо дозволяє штат організації, можна претендувати на посаду начальника відділу з персоналу.

Додатково:

Робота менеджером з персоналу в Україні:

Інші професії напряму: HR-фахівці, рекрутери, кадровики

А ви знаєте, що професія менеджера з персоналу не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Менеджер по роботі з персоналом, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Менеджер по роботі з персоналом не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Менеджер по роботі з персоналом – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати менеджера з персоналу, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору