UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники сфери нерухомості і будівництва
  4. Архітектор

Архітектор

Архітектор придумує основну концепцію будівлі, його зовнішність, пов'язує воєдино всі нюанси. Завдання архітектора - спроектувати споруду, що максимально відповідає потребам замовника.

Специфіка роботи архітектором:

Плюси професії:

  • високий заробіток,
  • популярність.
Мінуси професії:
  • Архітектура - заняття творче. Людині не обдарованій, кар'єру зробити дуже складно. Є небезпека назавжди залишитися вічним підмайстром над кресленнями по чужим задумкам. Якщо ви мрієте про швидку славу та стрімку кар'єру, краще вибирайте іншу професію. Шлях від "підмайстра" до провідного архітектора в середньому займе не менше десяти років.

Робота для архітектора:

У державних організаціях, приватних бюро.

Особисті якості:

    Вибирайте професію архітектора, якщо: ви любите малювати, володієте хорошим просторовим мисленням, "на ти" з комп'ютерами; умієте працювати в команді.

Зарплата і перспективи професії архітектора:

Загальноприйнятий штатний розклад включає позиції фахівця різних категорій, провідного і головного фахівців, керівника відділу. Заробітна плата архітектора приватного бюро найчастіше відрядна. Він отримує відсоток від суми замовлення, наприклад, головний архітектор - близько 6%. Рядові працівники - оклад + можливі премії. Зарплата фахівця, що починає, - $300-600. У державних організаціях зарплати скромніші: для фахівця середнього рівня - приблизно $500. Важливі плюси - стабільний оклад і дотримання трудового кодексу.

Робота архітектором в Україні:

А ви знаєте, що професія архітектора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Архітектор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Архітектор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Архітектор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати архітектора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору