Плюси професії:
У державних організаціях, приватних бюро.
Загальноприйнятий штатний розклад включає позиції фахівця різних категорій, провідного і головного фахівців, керівника відділу. Заробітна плата архітектора приватного бюро найчастіше відрядна. Він отримує відсоток від суми замовлення, наприклад, головний архітектор - близько 6%. Рядові працівники - оклад + можливі премії. Зарплата фахівця, що починає, - $300-600. У державних організаціях зарплати скромніші: для фахівця середнього рівня - приблизно $500. Важливі плюси - стабільний оклад і дотримання трудового кодексу.
А ви знаєте, що професія архітектора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Архітектор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Архітектор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Архітектор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати архітектора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.