Працювати доводиться на великій висоті (до 80 метрів), в обмежених умовах, забиратися в кабіну доведеться по сходах двічі-тричі на день. За несприятливих погодних умов (гроза, сильноий вітер) робота припиняється. Працювати на дорогих імпортних кранах значно легше - на моніторі кранівник бачить інформацію про масу вантажу, на яку висоту він піднятий і відстань, яку він "проїхав" по стрілі. У кабіні є не тільки обігрівач, але і кондиціонер.
Будівельні компанії.
Розміри оплати в будівельних компаніях - від 600$ до 1200$ в місяць.
Початкове професійне: спеціальність "Машиніст крана (кранівник) по управлінню баштовими самохідними кранами".
А ви знаєте, що професія кранівника не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Кранівник, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Кранівник не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Кранівник – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати кранівника, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.