Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вибір професії - список затребуваних професій
 3. Працівники шоу-бізнесу
 4. Діджей

Діджей

Основна робота діджея полягає в зведення (mixing) різних музичних композицій за допомогою спеціального обладнання.

Специфіка роботи діджеєм:

Плюси професії:

 • можна починати кар'єру практично в будь-якому віці: 16-17-річні діджеї - зовсім не рідкість
 • не буває "старих" діджеїв: хтось просто переростає це захоплення, а для кого-то воно стає справою всього життя
 • життя популярного діджея - це постійні подорожі, багато нових цікавих знайомств, шанувальники, а головне - можливість займатися улюбленою справою - музикою
Мінуси професії:
 • працювати, як правило, доводиться вночі
 • в клубах гучна музика негативно впливає на слух, дим - на органи дихання, деякі відвідувачі - на психіку. Cільно втомлюються ноги - сет може тривати кілька годин, а потрібно не тільки стояти і грати, активно "запалювати" публіку
 • апаратуру для зведення треків бажано мати свою, а гарна техніка коштує великих грошей. Зате власне обладнання можна здавати в оренду.

Робота для діджея:

Нічні клуби

Особисті якості:

  - Міцне здоров'я - Креативне мислення - Ідеальний слух

Зарплата і перспективи професії діджея:

Якщо у вас немає хороших знайомих серед адміністрації нічних клубів, то на початку кар'єри, швидше за все, доведеться грати безкоштовно, щоб заробити собі ім'я та придбати ті самі знайомства. Перші гонорари - приблизно 65 у.о. за сет - ви почнете отримувати, виступаючи на розігріві у відомих діджеїв. Якщо знайдете ключ до серця клубної публіки, вас помітять і запам'ятають, ваше ім'я почне з'являтися на афішах - гонорар підніметься до 100 у.о. за сет.

Профільна освіта:

Професійною підготовкою діджеїв займається безліч шкіл та навчальних центрів. Вони пропонують програми як для досвідчених музикантів, так і для початківців.

Додатково:

Робота діджеєм в Україні:

Інші професії напряму: Працівники шоу-бізнесу

А ви знаєте, що професія діджея не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Діджей, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Діджей не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Діджей – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати діджея, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?


Шукаєте персонал?

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору