Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники шоу-бізнесу
  4. Діджей

  Діджей

  Основна робота діджея полягає в зведення (mixing) різних музичних композицій за допомогою спеціального обладнання.

  Специфіка роботи діджеєм:

  Плюси професії:

  • можна починати кар'єру практично в будь-якому віці: 16-17-річні діджеї - зовсім не рідкість
  • не буває "старих" діджеїв: хтось просто переростає це захоплення, а для кого-то воно стає справою всього життя
  • життя популярного діджея - це постійні подорожі, багато нових цікавих знайомств, шанувальники, а головне - можливість займатися улюбленою справою - музикою
  Мінуси професії:
  • працювати, як правило, доводиться вночі
  • в клубах гучна музика негативно впливає на слух, дим - на органи дихання, деякі відвідувачі - на психіку. Cільно втомлюються ноги - сет може тривати кілька годин, а потрібно не тільки стояти і грати, активно "запалювати" публіку
  • апаратуру для зведення треків бажано мати свою, а гарна техніка коштує великих грошей. Зате власне обладнання можна здавати в оренду.

  Робота для діджея:

  Нічні клуби

  Особисті якості:

   - Міцне здоров'я - Креативне мислення - Ідеальний слух

  Зарплата і перспективи професії діджея:

  Якщо у вас немає хороших знайомих серед адміністрації нічних клубів, то на початку кар'єри, швидше за все, доведеться грати безкоштовно, щоб заробити собі ім'я та придбати ті самі знайомства. Перші гонорари - приблизно 65 у.о. за сет - ви почнете отримувати, виступаючи на розігріві у відомих діджеїв. Якщо знайдете ключ до серця клубної публіки, вас помітять і запам'ятають, ваше ім'я почне з'являтися на афішах - гонорар підніметься до 100 у.о. за сет.

  Профільна освіта:

  Професійною підготовкою діджеїв займається безліч шкіл та навчальних центрів. Вони пропонують програми як для досвідчених музикантів, так і для початківців.

  Додатково:

  Робота діджеєм в Україні:

  Інші професії напряму: Працівники шоу-бізнесу

  А ви знаєте, що професія діджея не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Діджей, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Діджей не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Діджей – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати діджея, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору