Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники шоу-бізнесу
  4. Event-менеджер

  Event-менеджер

  Професійний організатор масового веселощів (event-менеджер). Веде переговори з клієнтом, з'ясовує, яким повинен бути майбутній концерт, кого з артистів запросити, як прикрасити зал, пропонує оптимальний варіант проведення заходу. Пише сценарій свята, домовляється про оренду приміщення, вирішує всі організаційні питання - від запрошень до збирання.

  Специфіка роботи event-менеджером:

  Event-менеджер - піарник, маркетолог і дизайнер в одній особі. Завдання максимум - провести захід так, щоб усім було весело і ніхто не пошкодував про те, що прийшов. в ході підготовки заходи доводиться працювати з великою кількістю фахівців (від артистів до офіціантів), приділяти увагу кожній дрібниці, заряджати всіх енергією й оптимізмом.

  Робота для event-менеджера:

  В одному тільки Києві сьогодні близько тисячі спеціалізованих event-агентств.

  Особисті якості:

   Комунікабельність, чарівність, терпіння, вміння знайти спільну мову навіть з самим незговірливого клієнтом.

  Зарплата і перспективи професії event-менеджера:

  Штатні співробітники event-агентств зазвичай отримують фіксовану ставку від $500 до $1500 плюс бонуси від реалізованого проекту. У компаніях зарплата корпоративного event-менеджера коливається від $800 до $2000.

  Профільна освіта:

  У event-сферу приходять люди найрізноманітніших професій, але краще закінчити вуз за спеціальностями "Режисура театралізованих вистав та свят" або "Режисура естради та масових заходів".

  Додатково:

  Робота event-менеджером в Україні:

  Інші професії напряму: Працівники шоу-бізнесу

  А ви знаєте, що професія event-менеджера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Event-менеджер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Event-менеджер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Event-менеджер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати event-менеджера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору