Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Викладачі, філологи, психологи
  4. Логопед

  Логопед

  Спеціаліст по виправленню дефектів мовлення у дорослих і дітей. За допомогою спеціально підібраних вправ він вчить говорити людей красиво: не в ніс, не картавлячи, а чітко проговорюючи букву "Р" і т. д. Логопед показує правильне положення язика і губ при вимові звуків, задає читати додому тексти та скоромовки, пильно стежить за успіхами підопічного.

  Специфіка роботи Логопедом:

  Робота логопеда вимагає величезного терпіння. Муштрувати невпевнених пацієнтів день за днем може тільки дуже наполегливий фахівець. Процес лікування займає мінімум 5 місяців, іноді з складними пацієнтами він затягується на рік і навіть більше! Робота, проста на перший погляд, зажадає серйозної теоретичної підготовки: знання механізмів голосообразованія і патофізіології мови.

  Робота для Логопеда:

  Дитячі сади, поліклініки, лікарні, центри психолого-педагогічної реабілітації і корекції для дітей з порушеннями слуху і мови. Варіант для професіоналів - відкриття власного приватного логопедичного кабінету.

  Особисті якості:

   Увага, терпіння, дипломатичність. Люди, що говорять з дефектами, часто соромляться своїх недоліків і в спілкуванні з ними потрібно бути максимально коректним, уміти їх підбадьорити, підтримати.

  Зарплата і перспективи професії Логопеда:

  У державному дитячому саду, школі або поліклініці логопед отримує від $160 до 350. У приватних ліцеях, дошкільних установах, розвиваючих центрах зарплати вище - від $400-700. Високі доходи (від $1000 і вище) може принести тільки приватна практика.

  Робота Логопедом в Україні:

  А ви знаєте, що професія Логопеда не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Логопед, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Логопед не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Логопед – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати Логопеда, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору