Психолог-ергономіст
Психолог-ергоніміст забезпечує комфортні умови праці в компаніях і на підприємствах. Він оцінює, наскільки зручне у використанні робоче устаткування, інструменти і меблі, і дає рекомендації конструкторам по їх проектуванню. Він же гарантує дотримання нормативів шуму і освітленості в робочих умовах.
Специфіка роботи психологом-ергономістом:
Плюси професії:
- Творча самореалізація
- Хороші перспективи працевлаштування
Мінуси професії:
- Напружена робота, що вимагає великих розумових зусиль
- Висока ціна помилки: погано спроектовані інструменти можуть заподіяти шкоду здоров'ю людей
Робота для психолога-ергономіста:
Організації, що проектують і виробляють нову техніку, інструменти, офісні і виробничі меблі. Промислові підприємства.
Особисті якості:
Щоб досягти успіху в цій професії, необхідно мати аналітичний склад розуму і візуальне мислення, адже за службовим обов'язком доведеться мати справу зі складними розрахунками, моделювати різні ситуації, і в думках представляти, якими будуть результати виконаної роботи.
Зарплата і перспективи професії психолога-ергономіста:
Рівень оплати залежить від досвіду роботи і компанії.
Робота психологом-ергономістом в Україні:
А ви знаєте, що професія психолога-ергономіста не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Психолог-ергономіст, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Психолог-ергономіст не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Психолог-ергономіст – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати психолога-ергономіста, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.